Osiedle za Olszyną

Osiedle za Olszyną – Łady

Osiedle ZA OLSZYNĄ to nasza kolejna inwestycja w jakże wyjątkowym i wyszukanym miejscu. Gmina Raszyn jest jedną z najbogatszych, najlepiej rozwijających się gmin w Polsce. Ludzie niewątpliwie chcą tu mieszkać.

Zdecydowaliśmy się na wybudowanie domów w miejscowości Łady z uwagi na idealny i bezproblemowy dojazd zarówno w kierunku Warszawy jak i innych pobliskich większych miejscowości. Urzekły nas również spokojne i malownicze miejsca, stadniny konne, pomocni ludzie jak i pobliski staw nad którym można się zrelaksować po ciężkim dniu…

Mamy tu wszystko, czego potrzebujemy. W pobliżu znajdziemy niezbędne do codziennego życia sklepy, aptekę, szkoły, przedszkola, żłobki, przystanki autobusowe, supermarkety oraz centrum handlowe Janki ( patrz lokalizacja).Osiedle ZA OLSZYNĄ to kameralny kompleks szesnastu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom posiada czterometrową witrynę z wyjściem na duży ogród, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe.

Staramy się tworzyć idealne miejsce do życia, więc jeśli marzy Wam się pełny spokój i cisza o jaką tak ciężko w naszej zabieganej Metropolii, a zarazem nie chcecie zbyt daleko mieszkać ze względu na pracę czy znajomych, to właśnie znaleźliście swój nowy DOM.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!!!

zobacz plan osiedla


Zobacz lokalizację