Domy Lesznowola – Osiedle Poprzeczna

Osiedle Poprzeczna – Lesznowola

Pozwól sobie na komfort zamieszkania w domu pod miastem w cenie niewielkiego mieszkania w stolicy. Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń i pracy, dzięki znakomitej lokalizacji osiedla lesznowola wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Domy lesznowola to kameralny, położny pod samą warszawą kompleks sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Znakomita lokalizacja osiedla umożliwia rozwój Twojej kariery zawodowej oraz edukację Twoich dzieci, a przemyślany układ pomieszczeń domu gwarantują komfort jakiego szukasz – z dala od zgiełku wielkiego miasta. Każdy z domów posiada DUŻY OGRÓD, GARAŻ oraz dodatkowe MIEJSCE POSTOJOWE.
zobacz plan osiedla

  • osiedle lesznowola


Elewacja budynku

Efektowny dom do zabudowy bliźniaczej, z nowoczesnymi lukarnami, które urozmaicają prostą formę bryły budynku. Nowoczesny styl wykończenia zapewnia elegancki, zgodny z aktualnymi trendami wygląd. Białe i grafitowe tynki wzbogacono naturalną okładziną, pięknie prezentują się szklane balustrady, zabezpieczające portfenetry i balkon. Dwuspadowy dach pokryto blachą na rąbek. Efektownie zaaranżowano strefę tarasową, która powiększa wypoczynkową przestrzeń domu. Częściowo zadaszony taras jest idealnym miejscem na kameralny kącik kawowy. Szerokie, przesuwne przeszklenie płynnie łączy wnętrze domu z ogrodem i pięknie je doświetla naturalnym światłem.

Zobacz lokalizację